Херсон розпочав святкувати свій День народження з фестивалю «Ретро-фест» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

НовиниНовини ОТГ
👁 331

Сьогодні, 17 вересня, Херсон розпочав святкувати свій День народження з фестивалю «Ретро-фест», що відбувся у парку Херсонська Фортеця в кафе «Чілі».

На гостей фестивалю очікувала концертно-розважальна програма за участю ветеранських аматорських колективів: хору “Дніпровські передзвони” та «Співочі барви», ансамблів “Береза”, “Червона калина”, “Берегиня”,  “Журавка”, “Корабелочка”, “Веселухи”, учасників вокальної студії «Сузір’я», ансамблю народних інструментів “Чарівні струни”, а також дитячих творчих колективів  та театру мод Арт-студії “Хеппі Кідс”.

Привітала поважних гостей з Днем міста і секретар Херсонської міської ради Галина Лугова: «Напередодні святкування Дня народження нашого міста, міський голова Ігор Колихаєв вітає кожного з вас та зичить міцного здоров’я, оптимізму, бути активними, щоб у кожній родині було міцне чоловіче плече та сяюча усмішка жінки».

Також секретар міської ради передала вітання від депутатського корпусу та виконкому міської ради, зауваживши, що Херсон – це в першу чергу його жителі, бо саме ми з вами творимо добро, будуємо, виховуємо наших дітей та разом прокладаємо шлях до суспільного успіху.

Організатори заходу: управління культури Херсонської міської ради, бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» та депутати міської ради.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв: «Херсон дочекався змін!»
В.о. заступника міського голови Роман Головня звітує перед херсонською громадою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X