Херсон продовжує співпрацю з американським агентством міжнародного розвитку USAID

Новини
👁 288

Протягом двох днів, 22-23 червня, у рамках проекту DG East «Демократичне врядування у Східній Україні» заступник міського голови Оксана Рукавішнікова, директор департаменту адміністративних послуг Костянтин Хутковський, директор департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва зустрічаються з представниками проєкту: Олександром Рябим, Катериною Духнич, Юлією Яциною, Дарією Кузнєцовою, Іриною Івановою, Ольгою Понаморьовою з метою налагодження співпраці у сфері поліпшення умов надання адміністративних послуг у Херсоні.

Слід зазначити, що у рамках цього  проєкту розвивають декілька напрямів. Наприклад, розробляється Стратегія розвитку Херсонської міської територіальної громади до 2030 року, в якій врахують розвиток Херсонського ЦНАПу. Також планується створити на базі колишнього кінотеатру «Іскра» сучасний Мультицентр (ЦНАПу).

«У червні 2021 року очікується поставка нового IT обладнання, а у липні, після завершення тендерних процедур, відбудеться перша поставка меблів для  ЦНАПу», – повідомив Костянтин Хутковський.

Учасники зустрічі обговорили питання створення окремого веб-порталу для зручності надання адміністративних послуг, придбання мобільних боксів, встановлення підйомного механізму у будівлі  ЦНАПу для забезпечення доступності до неї, а також запланували проведення навчання персоналу ЦНАПу.

Вам також може сподобатися

У Херсоні створено новий туристичний маршрут
Нараду з керівництвом шкіл провели у Дніпровській райраді Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X