Херсон працює над створенням нової Стратегії розвитку громади

НовиниСтратегія новини
👁 504

Сьогодні херсонська креативна молодь, представники громадських організацій, команда партнерів американського агентства міжнародного розвитку USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», представники міської виконавчої влади зібралися на планову стратегічну сесію, аби розібратися у сильних і слабких сторонах галузей: освіти, медицини, туризму, спорту, громадської безпеки та культури.

Також у роботі стратегічної сесії взяв участь консультант проєкту USAID по створенню Стратегії Херсонської міської територіальної громади Дмитро Лукін, який допомагав учасникам зібрання шукати конкурентні переваги, прийти до розуміння, що громада – унікальна.

«Стратегічно через 5-10 років ми повинні отримати громаду щасливих людей, вирішивши проблемні питання, що наразі існують на її території, адже Стратегія – документ, який згуртовує громаду заради  майбутнього», – відзначив Дмитро Лукін.

Робота сесії проходила у наступних робочих групах:

  • Креативна молодь – молодіжна і гендерна політика, фізична культура та спорт, розвиток туризму і культури;
  • Міська громада – територія щасливих людей: медицина та охорона здоров’я, наука та освіта, формування інноваційної системи, громадська безпека, забезпечення прав.

У колах робочих груп напрацьовані статистичні, аналітичні матеріали, віднайдені перспективні галузі та внесені пропозиції щодо їх розвитку.

Учасники сесії визначилися щодо необхідності внесення до проєкту Стратегії громади спільних галузевих заходів, адже не існує процвітання будь-якої галузі при занепаді іншої.

Одним із пріоритетних напрямів розвитку, учасники вважають туризм, але для забезпечення належного його розвитку потрібні: і кваліфіковані фахівці, і новітні культурні об’єкти, і розвинена інфраструктура.

«Наразі важливо здійснити саме глибокий аналіз для того, щоб побачити, які програми потрібно впроваджувати у місті: чи є вони доцільними та перспективними. Напрацьовані сьогодні матеріали увійдуть в основу плану роботи наступної сесії, у якій працюватимуть фахівці кожної галузі окремо»,- зазначила директорка департаменту економіки та інвестицій міської ради Ірина Ніколаєва.

Коментар Ірини Ніколаєвої за результатами роботи стратегічної сесії.

Вам також може сподобатися

Херсонський Водоканал реагуватиме на аварійні ситуації набагато швидше
У Херсоні відбулися відбіркові змагання до чемпіонатів світу та Європи 2021 року з шашок-чекерс

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X