Херсон поновить побратимські відносини з болгарським Шуменом

Новини
👁 227

В Херсоні налаштовані на міжнародну інтеграцію та активне співробітництво з країнами ЄС, підтримуючи курс міського голови Ігоря Колихаєва на входження до європейської спільноти, розвиток інтеграції та співробітництва з міжнародними партнерами.

Одним з напрямків цієї стратегії є поновлення домовленостей та пошук нових каналів співпраці. Так, 16 червня 2021 року директор Департаменту економіки та інвестицій Херсонської міської ради Ірина Ніколаєва провела зустріч з представником громадської організації «Болгари Херсонщини ім. Хана Кубрата» Юрієм Палічевим. Основними результатами перемовин стали:

  • визначення напрямків розвитку муніципального та міжнародного співробітництва з Болгарією;
  • поновлення побратимських відносин з містом Шумен;
  • встановлення та урочисте відкриття пам’ятного знаку на честь 60-річчя дружби наших міст побратимів;
  • налагодження ділового співробітництва з представниками ТОВ «Інвестиційне агентство розвитку сільських територій».

Департамент прагне значно розширити та поглибити форми співробітництва. На думку фахівців, варто налагоджувати партнерство не тільки в розрізі країн, але й міст та навіть окремих галузей. Наприклад, Шумен – це економічний, транспортний, туристичний та культурний центр Північно-Східної Болгарії. В місті розвинуті галузі машинобудування, обробітки кольорових металів, хімічна та харчова промисловість. Також Шумен знають як виноградарський край. Тож наші міста мають багато спільного, можуть ефективно розвивати корисні ініціативи й обмінюватися успішним досвідом.

Детальніше про історію розвитку зв”язків та співробітництва між порідненими регіонами України та Болгарії за посиланням

Вам також може сподобатися

Позачергове засідання виконкому Херсонської міської ради 17.06.2021р.
ОСББ з’ясовували: чи запустять в Херсоні ліфти?

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X