Херсон перетворився на центр сучасного мистецтва

Новини
👁 158

3-5 вересня Херсон перетворився на центр сучасного мистецтва з локаціями в UrbanCAD, театрі ім. Миколи Куліша та Олешківській пустелі.

Локація: Олешківська пустеля – 4 вересня. Спеціальна подія «…30 із 40…» від режисера Влада Троїцького. Музичний супровід Даха Браха.

Приурочена ця постановка до річниці Дня Незалежності України. За основу взято переосмислення біблійної історії про Мойсея, якому знадобилось 40 років блукань пустелею, щоб позбавити свого народу відчуття рабства і меншовартості.

Локація: Urban CAD – Візуальна програма “БЕТОН & КРИШТАЛЬ” під кураторством Олени Афанасьевої; вистава від французського театру Massue; освітня програма:лекції, екскурсії містом, кіно та дискусії.

На цій локації, гостей чекають нічна музична програма, драйв і живі емоції, виступи улюблених виконавців, Стас Корольов, Курган, SI Process від Стаса Іващенка, Krapka;KOMA,  фільм «ОРДЕР НА АРЕШТ» у музичному супроводі Вагоновожатых та інші.

Локація: театр ім. М.Куліша. Re:post-опера «LE» , це опера, яку Влад Троїцький та формація NovaOpera cтворили до 150-ліття з дня народження Лесі Українки.

Переходь за посиланням та дізнайся більше: http://dreamgf-kherson.org/

Таке не можна пропускати!

Вам також може сподобатися

Заступник Херсонського міського голови Володимир Пепель розповідає, чим був корисний херсонській громаді на цьому тижні
В.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко звітує перед херсонською громадою

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X