Херсон отримає оптимізовану схему теплопостачання за підтримки USAID Проєкту енергетичної безпеки

Новини
👁 410

25 травня Херсонська міська рада та USAID Проєкт енергетичної безпеки (ПЕБ) підписали Меморандум про співпрацю, в рамках реалізації Програми допомоги муніципалітетам у реалізації реформ, спрямованих на оптимізацію схем теплопостачання.

Херсон стало одним з 6 міст-партнерів, відібраних до участі у Програмі за результатами конкурсного відбору, який USAID ПЕБ провів у березні цього року.

За словами заступника міського голови Олександра Лук’яненка, співпраця з USAID ПЕБ дозволить знизити технологічні втрати у системі теплопостачання та змешити енергоспоживання. А оптимізована схема теплопостачання сприятиме зменшенню шкідливого впливу на довкілля та підвищить безпечність, надійність та якість послуг з теплопостачання. Від цього в першу чергу виграють мешканці міста.

В рамках співпраці з Херсонською міською адміністрацією, за підтримки USAID ПЕБ, місто отримає оптимізовану схему теплопостачання. Визначення пріоритетних інвестиційних проєктів для покращення системи теплопостачання – також серед завдань Програми та до виконання у рамках Меморандуму.  Ця співпраця важлива для міст, бо дає можливість планувати схему теплопостачання міста на довгострокову перспективу з прив’язкою до генерального плану розвитку міста та, за необхідності, переглянути типи теплопостачання на території міста, спланувати впровадження додаткових заходів з енергоефективності.

Вам також може сподобатися

Депутатам міськради представили проєкти рішень про встановлення ставок місцевих податків і зборів
На комісії з «архітектури» депутати рекомендували питання щодо продовження паспортів прив’язки винести на розгляд виконавчого комітету

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X