Херсон долучився до канадсько-українського проєкту з протидії домашнього насильства

Новини
👁 390

У Херсоні відбулася зустріч представників місцевого самоврядування, поліції, прокуратури, міського суду та соціальних служб міста, по обміну досвідом з протидії домашнього насильства в рамках Канадсько-українського проєкту розвитку поліції та Канадської поліцейської місії в Україні.

Під час зустрічі обговорювалася важливість взаємодії поліції та громади, результатом якої, є зробити більш ефективну службу поліцію в напрямі протидії домашньому насильству та превенції його виникнення.

Начальник управління патрульної поліції в місті Херсоні Констянтин Дронгаль, представив увазі присутніх проєкт Громадського простору, який буде направлений на попередження домашнього насилля та носитиме просвітницький характер. Крім того, даний об’єкт, який створений за сумісництвом поліції та міської влади буде являти собою майданчик для спілкування, як поліції з громадянами, так і містян між собою.

Для того, щоб найефективніше залучити міжнародні практики, на зустрічі з делегацією прибули: заступник міського голови Роман Головня, начальник управління соціальної політики Херсонської міської ради Олена Рузгіс, керівник притулку для постраждалих від домашнього насилля Наталія Краска, директор Херсонського міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді – Антон Єфанов. Надалі, під час обговорення проблеми протидії насильству, Антон Єфанов та Олена  Рузгіс представили розроблені інформаційні буклети щодо роботи центру з постраждалими від домашнього насильства. Були озвучені й перспективні плани розвитку в даному напрямку.

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал виконує роботи
На Корабельному узвозі тимчасово відсутнє зовнішнє освітлення

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X