Херсон долає обмеження, а херсонці роблять пісні доступними для людей з порушенням слуху

Новини
👁 173

У Херсоні активно впроваджують європейський досвід, де діти з особливими освітніми потребами можуть отримувати у тому числі належні культурно-освітні послуги, залучаються до участі в міських культурно-масових заходах. Учні НВК № 48 Юліана СИПКО та учасники танцювального гуртка “ДОМІНО” під керівництвом Галини ВИБОРНОЇ та Лариси КАЮДИ були запрошені до участі у ГАЛА-концерті Міського відкритого фестивалю народної творчості “Йшла коляда вулицями міста” з піснею у жестовому виконанні. Вже незабаром в якості фіналістів ХV міського фестивалю дитячої творчості “Острів Різдва” юні артисти витупатимуть на сцені Херсонського обласного Палацу молоді та студентів поряд з кращими колективами міста. В планах колективу взяти участь у фестивалі “Ми все можемо”, який щорічно проводиться на базі Херсонського Палацу дитячої та юнацької творчості, та поповнити перелік нагород. Побажаємо талановитим херсонцям успіху в усіх починаннях та здійснення мрій!

Кожна дитина має рівні права на життя, освіту та доступ до культурних послуг. Слід пам’ятати, що дитина з особливими освітніми потребами – це не вирок, а виклик суспільству!

Інклюзивна освіта – це система освітніх послуг, яка ґрунтується на принципі основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання. Сім’я та заклади освіти та культури мають докласти максимум спільних зусиль аби навчити толерантного поводження з тими, у кого гірший зір, слух, хто не може ходити, розмовляти, хто бачить свій власний світ по іншому, хто гірше розуміє навчальний матеріал, але також має серце, переживає емоції і мріє.

Пісню “Різдво” мовою жестів виконують Юліана Сипко та танцювальний гурток “Доміно”:

Вам також може сподобатися

У Херсоні розчищають прибордюрні смуги
Оголошення про проведення конкурсу із
визначення оператора, якому надається право обладнання,
утримання і використання майданчиків для паркування
транспортних засобів на території міста Херсона

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X