“ХЕРСОН COMMUNITY ХОР” презентують патріотичний відеоролик до Дня Незалежності України

Новини
👁 633

24 серпня 2021 року в День Незалежності України, на площі Свободи (біля колишнього кінотеатру «Україна»), о 18.00  відбудеться яскрава культурна подія – творча спільнота міста Херсона (близько 100 осіб), об’єднана в  “ХЕРСОН COMMUNYTI ХОР”, відкриє вечірню концертну програму Державним Гімном України та презентує патріотичний відеоролик, створений спільними зусиллями громади спеціально  до свята.

Захід відбудеться в рамках  соціального мистецького проєкту під назвою “ТИ У МЕНЕ ЄДИНА” з нагоди 30-ї річниці незалежності України.

Ініціаторами проєкту є управління культури Херсонської міської ради та Дитяча музична школа № 1 м. Херсона.

Проєкт реалізовано у тісній співпраці з Фондом громади міста Херсон “Захист” та ГО «А що зробив ти», при підтримці  Школи мистецтв № 1 та Дитячих музичних шкіл № 3,4 м. Херсона, Будинків культури селищ Комишани та Приозерного ХМР, Херсонським державним будинком художньої творчості,  Херсонською державною морською академією, управлінням молоді і спорту Херсонської міської ради, міжрегіональним відділом у Херсонській області, АР Крим та м.Севастополі  Міністерства ветеранів України тощо.

Вам також може сподобатися

До бібліотеки Лесі Українки завітають громадяни, що змінюють країну
У Херсоні зранку співали пісню на слова Кобзаря

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X