Харків без амброзії через те, що знищують її усі без виключення комунальні підприємства

Новини
👁 652

Сьогодні депутати Херсонської міської ради на чолі з секретарем міськради Галиною Луговою, які наразі перебувають з робочим візитом у Харкові, поспілкувалися з начальником управління екології та благоустрою Харківської міської ради Русланою Колодною.

Зокрема говорили про досвід боротьби з карантинними бур’янами в Харкові.

Як зазначила Руслана Колодна, у місті діє 47 міських програм, з них дві не фінансуються, у їхньому числі заходи по боротьбі з амброзією.

Секрет відсутності в Харкові амброзії полягає в тому, що заходи з її ліквідації проводять усі без виключення комунальні підприємства міста.

Як пояснює начальник управління екології та благоустрою Харківської міської ради Руслана Колодна, кожного року розпорядженням міського голови створюється чисельна мобільна група, до складу якої входять представники Держпродспоживслужби, інспекції та поліції.

У час активного росту карантинних бур’янів, мобільна група обходить кожний закуток Харкова, досліджуючи його на предмет наявності невикошеної амброзії та складає адмінпротоколи в разі порушень.

Як повідомляє Руслана Колодна, суми від сплати штрафів складають суттєву частину доходу Харківської міської ради, а не виконати припис не можливо. Тож, і місто чисте, і бюджет наповнений.

Лише наступного року в Харкові планують закупити препарат для боротьби з амброзією.

Нагадуємо, що 18 червня на засіданні сесії Херсонської міськради, депутати виділили 1 мільйон гривень на придбання препарату, який ефективно протидіє карантинним бур’янам та дозволений до використання в населених пунктах.

Цього року зазначеним препаратом планують обробити 15,1 га.

Слід зазначити, що препарат після застосування зменшує кількість рослин у подальшому, дозволяє застосовувати його на стадії цвітіння та зменшує ризики виникнення шкідливого впливу амброзії безпосередньо на працівників.

Вам також може сподобатися

Основні проблеми підготовки до опалювального сезону в ОСББ – акти готовності будинків та борги “тепловикам”
Комісія з питань фінансів продовжує працювати над бюджетом громади на 2022 рік

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X