Звіт керуючого справами виконавчого комітету міської ради Максима Кондратенка про виконану за тиждень роботу

Новини
👁 279

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Кондратенко надає звіт про виконану з 26.07.2021 до 30.07.2021 роботу

Відділом звернень прийнято та опрацьовано 193 звернення громадян, проконтрольовано стан виконання повноту та якість підготовлених відповідей на 139 звернень, з них 43 мали позитивний результат розгляду, а саме:

– 1 заявнику надано свідоцтво про право власності на квартиру;

– 11 заявникам надано матеріальну допомогу на лікування та для часткового покриття витрат на оплату житлово-комунальних послуг;

– 14 власникам індивідуальних житлових будинків погоджено акт зовнішніх меж земельної ділянки для подальшого виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність та інше.

Працівниками відділу опрацьовано та проконтрольовано виконання 6 запитів на публічну інформацію.

Відділом організаційного забезпечення організовано проведення позачергового засідання виконкому 26.07.2021, на якому розглянуто та попередньо погоджено проєкт рішення міської ради щодо змін до бюджету міської територіальної громади на 2021 рік.

Працівниками відділу зареєстровано 16 розпоряджень та 3 доручення міського голови.

Департаментом розвитку об’єктів комунальної власності територіальної громади:

– оприлюднено оголошення про закупівлі послуг з незалежної оцінки двох об’єктів комунальної власності (старий причал у Гідропарку по пров. Проточному та насосна станція з підкачування холодної води по вул. Церковній) через систему ProZorro;

– підготовлено 16 договорів оренди комунального майна із харчоблоками в загальноосвітніх закладах м. Херсона;

– забезпечено підготовку до продажу з електронного аукціону шести об’єктів комунальної власності відповідно до рішення міської ради від 02.04.2021 № 170.

Відділом координації публічних закупівель оголошено тендер для потреб:

– комунального підприємства «Три кринички» на закупівлю нафти, та мастильних засобів;

– управління культури Херсонської міської ради на закупівлю послуг з організації виставок, ярмарок і конгресів.

– виконкому на закупівлю послуг з професійної підготовки спеціалістів – підвищення кваліфікації.

Оприлюднено 4 звіти та 4 договори про закупівлю, укладених без використання електронної системи закупівель товарів, робіт і послуг для потреб виконавчого комітету Херсонської міської ради.

З метою надання методично-консультативної допомоги розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів у здійсненні публічних закупівель розглянуто 12 річних планів закупівель, 30 проєктів договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг.

Також розглянуто та підготовлено рекомендації по тендерних документаціях на закупівлю:

– газового палива для потреб Херсонського ясел-садка №18 Херсонської міської ради;

– твердого палива для потреб ПТУ № 6 Херсонської міської ради;

– робіт з поточного ремонту санкімнат поліклініки № 1 для потреб КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»;

– робіт з поточного ремонту приміщень стаціонарного підрозділу, яке надає медичну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою Covid 19, спричиненою коронавірусом SARS–COV-2, для потреб КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша».

Управлінням з питань персоналу міської ради здійснено:

опрацювання 69 заяв з кадрових питань, підготовки 43 проєкти розпоряджень міського голови з особового складу, про відпустки, відрядження та з інших кадрових питань, проходження служби;

проведено іспит на заміщення 3 вакантних посад посадових осіб виконавчих органів міської ради, ознайомлення їх з результатами іспиту.

Архівним відділом міської ради прийнято та опрацьовано 12 звернень громадян про підтвердження трудового стажу та заробітну плату, 10 – з майнових та земельних питань, проінформовано 9 запитувачів про місцезнаходження документів з кадрових питань ліквідованих установ, організацій та підприємств міста.

Вам також може сподобатися

Управління розподільних мереж працює над відновленням електропостачання в будинках: № 15, № 17, № 19 по вулиці Суворова
Херсонців запрошують до участі у фотоконкурсі для Вікіпедії

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X