Керуючий справами Максим Кондратенко звітує про роботу, виконану у період з 10 по 14 травня

Новини
👁 252

Керуючий справами виконавчого комітету міської ради Максим Кондратенко звітує про роботу, виконану у період з 10 по 14 травня.

У зазначений період виконавчими органами міської ради, підпорядкованими керуючому справами виконавчого комітету міської ради, проведено наступну роботу.

Прийнято, зареєстровано та опрацьовано 143 звернення громадян та  323 листа, що надійшли від підприємств, установ та організацій міста.

З метою вирішення порушених у зверненнях питань вжито наступних заходів:

фахівцями міського комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства міста Херсона» прочищено зовнішню мережу каналізації багатоквартирного будинку № 116-Г по  вул. Іллюші Кулика. На сьогодні мережа каналізації працює на пролив без підпору;

– демонтовано не законно встановлену рекламу по вул. Миру.

– 4-ом власникам індивідуальних житлових будинків погоджено акти зовнішніх меж земельних ділянок для подальшого виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.

Відділом адміністративних послуг зареєстровано 418 заяв на отримання адміністративної послуги та видано 512 результатів розгляду попередньо поданих заяв.

Відділом державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців проведено 335 реєстраційних дій та надано 343 відомості з Єдиного державного реєстру.

Розглянуто 117 заяв громадян та суб’єктів господарювання щодо  державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Забезпечено належну роботу щодо прийому мешканців міста з питань оформлення довідок за місцем проживання, реєстрації, зняття з реєстрації та про склад сім`ї. Так, протягом тижня здійснено реєстрацію місця поживання 96 осіб, знято з реєстрації місця проживання 210 осіб; видано 202 довідки про реєстрацію місця проживання особи; підготовлено та направлено 347 довідок та інформаційних відомостей на запити правоохоронних органів, судів, адвокатів, нотаріусів тощо.

На офіційному сайті Херсонської міської ради та її виконавчих органів висвітлювались та анонсувались заходи з підготовки та відзначення у місті Херсоні 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та Дня матері.

Зареєстровано 3 доручення та 12 розпоряджень з основної діяльності, виданих міським головою.

Архівним відділом прийнято та опрацьовано 8 звернень громадян про підтвердження трудового стажу та заробітну плату, 5 – з майнових та земельних питань.

Відділом координації публічних закупівель опрацьовано і погоджено  5 річних планів закупівель та 15 проєктів договорів на закупівлю товарів, робіт і послуг за рахунок коштів місцевих бюджетів, що були подані підприємствами, установами та організаціями, що належать до комунальної власності територіальної громади; в електронній системі закупівель оприлюднено 3 звіти про договори про закупівлю, укладених без використання електронної системи закупівель, та відповідно 3договори про закупівлю для потреб виконавчого комітету міської ради; проведено 2 засідання тендерного комітету виконавчого комітету міської ради.

Для документального забезпечення проходження служби в органах місцевого самоврядування підготовлено 40 розпоряджень міського голови з особового складу та 24 розпорядження з кадрових питань.

Опрацьовано 48 заяв з кадрових питань; забезпечено підготовку та проведення складання іспиту кандидатів на заміщення 18 вакантних посад, здійснено перевірку відповідей та підбито підсумки іспитів щодо 47 кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб виконавчих органів міської ради.             

Організовано проведення перевірок відповідно до законів України «Про запобігання корупції» в частині проведення спеціальної перевірки та «Про очищення влади».

Вам також може сподобатися

Звіт заступника міського голови Оксани Рукавішнікової про роботу з 10 по 14 травня
Заступник міського голови Олександр Лук’яненко звітує про проведену за тиждень роботу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X