Керівники двох лікарень відзвітували

Новини
👁 23

Начальник Херсонської міської військової адміністрації заслухав звіти керівників двох комунальних некомерційних підприємств Херсонської міської ради – міських клінічних лікарень ім. О.С. Лучанського та Є.Є. Карабелеша.

Обидва заклади охорони здоров’я кілька разів піддавались атакам з боку російських окупаційних військ, будівлі зазнали пошкоджень, там зруйновані кабінети, пошкоджено обладнання. Є постраждалі внаслідок ворожих обстрілів працівники. Але, попри російську агресію та гостру нестачу кадрів, лікарні не тільки продовжують надавати населенню медичну допомогу, а і навчають персонал та працюють на перспективу.

Керівник лікарні ім. Лучанського Андрій Федотов звернувся до МВА за сприянням у придбанні необхідного обладнання для проведення складних і дуже потрібних операцій – ендоскопічної папілосфінктеротомії. Є спеціалісти, які готові на ньому працювати. У складі цієї лікарні 3 ФАПи і 4 амбулаторії. Наразі проводиться ревізія устаткування, заміна застарілого і пошук донора, який дозволить запустити ФАП у Молодіжному, який зараз не працює.

Також у планах відкрити при відділенні реанімації палату детоксикації. Для цього потрібні кадри. Пологовий будинок потребує особливої уваги. Він зараз не функціонує, але з часом обов’язково відновить роботу, тому важливо підтримувати будівлю у нормальному стані.

Лікарня ім. Є.Є. Карабелеша ще до повномасштабного вторгнення росії в Україну активно впроваджувала енергоефективні технології. Є проєкти, що реалізувати не встигли, але він них не відмовляються. Приступлять до реалізації, як тільки поліпшиться безпекова ситуація, бо відчули економічний зиск від них.

Керівниця медзакладу Алла Малицька розказала, що за минулий рік вони отримали благодійної допомоги на 31 млн грн – обладнання, їжа, посуд, постілі, ліки, транспорт, засоби індивідуального захисту тощо. Наразі адміністрацією лікарні, на розпорядження начальника МВА, організовано видачу безплатних медикаментів у чотирьох пунктах на базі поліклінік.

Жителі громади мають доступ до якісної медицини, лікарі проводять виїзні прийоми, залучають спеціалістів з інших регіонів.

Вам також може сподобатися

Запрошуємо подавати заявки для участі у семінарах з соціальної згуртованості та безбар’єрного середовища
Жителі Антонівського старостинського округу отримали продуктові набори

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X