Керівники бібліотек-філій визначили концепцію святкування Дня Незалежності

Новини
👁 149

На щомісячній нараді керівників бібліотек-філій Херсонської централізованої бібліотечної системи та адміністрації Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки визначили загальну концепцію святкування Дня Незалежності України.

Бібліотекарі визначилися із загальною концепцією святкування Дня Незалежності, а також погодилися долучитися до нових загальноміських проєктів (зокрема загальноміської акції “Sweet Таврії” з популяризації традиційних херсонських солодощів).

На нараді, окрім того, обговорили практику проведення масових заходів, об’єднання й реорганізацію бібліотек у модерні інформаційні центри, проблему з поповненням фондів бібліотек книгами та періодикою, а також про рекламні акції та залучення грантових коштів.

«Працівники бібліотек розуміють труднощі, перед якими стоїть сьогодні українське культурне середовище, але підтримка з боку керуючого органу місцевого самоврядування, яку відчули усі, надихає й спонукає до ефективної командної праці», – зауважила під час наради начальник управління культури Херсонської міської ради Світлана Думинська.

Вам також може сподобатися

“Комунальна” комісія розглянула 38 питань, які пропонуються до порядку денного сесії
Херсонці можуть записатися на вакцинацію від Covid-19 на спеціальному сайті

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X