Карабелешівці підтримують врятованих земляків

Новини
👁 834

До Херсона вдалося доправити людей, врятованих з місць бойових дій. Їх позбавили даху над головою. Вони залишилося не тільки без основного – житла, а й їжі, одягу, звичайних буденних речей для дотримання гігієни. В основному це – жінки з дітьми. Завдяки розумній організації надання їм допомоги, херсонці відразу відгукнулися на заклик поділитися хто чим може. Саме поділитися – по-родинному, по-українськи. Перелік необхідного – те, чим користується кожен з нас: постільна білизна, нижній і верхній одяг, рушники, дітям – памперси, іграшки, солодощі. Перелік чималий.

Не залишилися осторонь такої сімейної справи й співробітники КНП «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша». Від лікаря – до працівників забезпечення життєдіяльності лікарні, всі без винятку долучилися до збору речей, продуктів і засобів гігієни, аби підтримати врятованих. Не біженців, не переселенців, а саме врятованих, кожен другий з яких – майбутнє української нації.

Маленькі наші хлопчики й дівчатка, ви – діти України і вас не залишать в біді самих, а допомагатимуть жити. А херсонцям хотілося б сказати: робіть добрі вчинки, творити добро – це просто. Куди доставляти допомогу інформація є в соцмережах, – зауважують у лікарні ім.Карабелеша.

Вам також може сподобатися

«Знайди рідних»: в Україні запустили чат-бот пошуку людей
Доказ: Повідомте про злочини окупанта проти України та українців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X