Юрій Стельмашенко про ремонт дорожнього покриття біля “Більшовички”

Новини
👁 1K

Учора в мережі опублікували відео неякісного ремонту дорожнього покриття, яке набуло неабиякого резонансу. З огляду на це, ситуацію коментує в.о.заступника міського голови Юрій Стельмашенко.

Так, Юрій Стельмашенко підкреслює: ті роботи, які виконувалися підрядною організацією на ділянці від кафе “Моцарт” до колишньої фабрики “Більшовичка”, не будуть заактовані і жодної копійки коштів платників податків на них не буде витрачено.

В.о.заступника міського голови проясняє: “Підрядна організація, яка займається ремонтом цієї ділянки, уже виконала роботи з холодного фрезування. Далі проєктом передбачені заміна тротуарного каменю, укладання нових тротуарних доріжок, облаштування зеленої зони та нової огорожі. Але після виконаного фрезування, зважаючи на те, що тут погана основа, почала виступати земля та утворюватися ямковість. Тому підрядній організації було надано доручення тимчасово запломбувати асфальтом цю ямковість. Організація дослухалася – її представники почали виконувати роботи із запломбування власним коштом”.

Однак, відзначає Юрій Стельмашенко, сталося так, що під час укладання цих пломб підрядна організація паралельно працювала на іншому об’єкті: “Тож працівники – із залишками асфальту з попереднього об’єкту – перебазувались сюди і почали виконувати ремонт. Під час цих робіт почалася сильна злива, а тому асфальт укладали прямо у воду”.

В.о.заступника міського голови акцентує: з підрядником проведено розмову, у подальшому такого не повториться.

“Я ще раз підкреслюю: роботи, які потрапили на відео, не будуть заактовані та оплачені з бюджету”, – говорить Юрій Стельмашенко.

Вам також може сподобатися

У Херсоні тимчасово не працюють світлофори на трьох перехрестях
Вакцинація проти грипу проводиться у лікарні ім. Карабелеша

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X