Юрій Стельмашенко перевірив хід виконання ремонту дорожнього покриття на вул.Вишневій

Новини
👁 295

В.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко перевірив хід виконання ремонту доріг у Таврійському мікрорайоні. Так, було здійснено виїзди на вул. Вишневу та вул.Некрасова.

“9 тис. кв. м капітального ремонту та 2 тис. кв.м заміненого бордюрного каменю – це якщо говорити мовою цифр про вулицю Вишневу. Роботи з ремонту, які ми сьогодні приймаємо, виконувалися підрядною організацією ТОВ “Епоха”. Загалом їх плануємо завершити до кінця цього року”, – зауважив Юрій Стельмашенко.

За його словами, ремонт дорожнього покриття вул.Вишневої дасть змогу розвантажити паралельну їй вул.Карбишева та в’їзди до міста.

Окрім того, підрядною організацією виконано також роботи з підготовки основи іншої частини дорожнього покриття вул.Вишневої – біля вул.Ракетної.

“Тут уже укладений вирівнюючий шар, після чого матимемо шар асфальтового покриття і, власне, тоді вийдемо на фінішну пряму. Також уже виконані роботи із заміни бордюрного каменю. Цю частину дорожнього покриття планують відремонтувати до кінця вересня”, – зазначив в.о.заступника міського голови.

Стосовно ж вул.Некрасова, то Юрій Стельмашенко повідомив, що там наразі триває поточний ремонт.

“Роботи тривають за графіком, загалом плануємо відремонтувати більше 2 тис. кв.м дорожнього покриття”, – резюмував він.

Вам також може сподобатися

Чи закриють ліцей харчової промисловості? Коментар Сергія Циганка
Які роботи виконувало “Херсонміськсвітло” 20 липня

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X