Юні херсонці стали дипломантами Всеукраїнського фестивалю «Сузір’я любові»

Новини
👁 191

Юні херсонці – учасники Інклюзивної театральної студії «Світло в тобі», яка створена на базі Херсонської обласної організації підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти Херсонщини», стали  дипломантами IIІ Всеукраїнського фестивалю культури та творчості людей з інвалідністю “Сузір’я любові”, який проходив з 15 по 17 жовтня у місті Чернівці.

«Діти успішно виступили на великій сцені, вони показали акторську та танцювальну майстерність, старалися якнайкраще представити свій колектив. Також поспілкувалися з іншими учасниками фестивалю та познайомилися з визначними пам’ятками Чернівців. Ми із задоволення приїдемо на Фестиваль у наступному році» – поділилася враженнями від участі у заході керівник Інклюзивної театральної студії «Світло в тобі» Тетяна Михайлова.

Заснувала та організувала захід відома чернівецька активістка, голова громадської організації «Чернівецьке товариство людей з інвалідністю «Мрія» Любов Свіріденко.

Основна мета фестивалю – соціалізація людей з інвалідністю через культуру та мистецтво, а також інтеграція у суспільство.

Вам також може сподобатися

У Херсоні підтвердили ще 599 випадків COVID-19
Херсонводоканал встановив нову засувку європейського виробництва

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X