Інспекцієя з контролю за благоустроєм міськради реагує на скарги херсонців

НовиниСоціальна сфера
👁 193

На числені скарги громадян, стосовно проваленого люку розташованого на розі вул. Бориса Мозолевського (Фрунзе) та просп. Ушакова, інспекцією з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради було здійснено перевірку. За результатами перевірки та за сприяння керівництва МКП “ВУВКГ” вжито заходи реагування, люк встановлено.

За неналежний санітарний стан своєї території, а саме складування автотранспортних шин, спеціалістами Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради, здійснено перевірку субєкта господарської діяльності, розташованого на території селеща Комишани міста Херсона. За результатами перевірки власнику надано вимогу стосовно негайного вжиття заходів реагування та наведення чистоти і порядку на своїй ділянці.

За неналежний санітарний стан території прибордюрної частини дороги розташованої на Привокзальній площі (ЖД Вокзал), на відповідальних осіб, складено адміністративний протокол за статею 152 КУпАП.

Вам також може сподобатися

НПП «Олешківські піски» запрошує усіх бажаючих пройтися найпопулярнішою екологічною стежкою
Вітаємо херсонського весляра-академіста Артема Морозова з двократним Чемпіонством у складі збірної команди України на Чемпіонаті Европи

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X