Інспекція з контролю за благоустроєм зреагувала на скаргу херсонки

Новини
👁 240

За дорученням міського голови Ігоря Колихаєва, спеціалісти інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом Херсона зреагували на скаргу однієї із мешканок міста та здійснили виїзд на вул.Гагаріна, 5.

Херсонка звернула увагу на те, що за цією адресою начебто ведеться незаконне будівництво та спилюють дерева.

“Так, дійсно, капітальна прибудова за цією адресою є, однак вона, як того вимагає законодавство, огороджена парканом. На даний момент інспекція призупинила проведення тут усіх робіт до з’ясування обставин, а саме: чи є в наявності документи на будівництво. Ми надішлемо листа до управління архітектури для того, аби отримати відповідний висновок”, – відзначає головний спеціаліст інспекції Віталій Панович.

Стосовно ж обрізки дерев, у відомстві зауважують, що інспекція зреагувала на звернення мешканців будинку №5 по вул.Гагаріна.

“Тому сюди оперативно виїхали спеціалісти, які ліквідують сухе гілля на деревах, яке несе певні загрози. На місці працювала спеціальна комісія, куди входили і представники департаменту міського господарства в тому числі. Вона, власне, і підтвердила, що дерева підлягають обрізці”, – говорить Віталій Панович.

Вам також може сподобатися

Тривають капітальні ремонти харчоблоків у херсонських закладах дошкільної освіти
Інформує Дніпровська районна у місті Херсоні рада

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X