Інспекція з контролю за благоустроєм проводить перевірки місць торгівлі

Новини
👁 367

З метою ліквідації осередків несанкціонованої торгівлі на території Херсонської міської територіальної громади у невстановлених для цього місцях, недопущення інфекційних захворювань, працівниками Інспекції з контролю за благоустроєм міської ради в районі Каховської площі, виявлено факти несанкціонованої торгівлі рибопродукцією. З суб’єктами підприємницької діяльності проведено профілактично-роз’яснювальну роботу та попереджено про необхідність реалізаціі своєї продукції на території ринків, після проведення санітарно-ветеринарної експертизи, – повідомляє інспекція з контролю за благоустроєм.

Працівниками інспекції проведено перевірку суб’єктів господарювання, які здійснюють торгівлю по просп. 200-річчя Херсона,16. За результатами цієї перевірки, виявлено неналежний санітарний стан прилеглої до тичасової споруди території (ТС). Власника ТС зобов’язано привести вказану територію до належного санітарного стану.

Також спеціалістами інспекції проведено роз’яснювальну бесіду із завхозами навчальних закладів, щодо утримання територій у належному стані, озеленення а також проведення заходів із благоустрою.

Вам також може сподобатися

У Херсоні морська академія та морський коледж відновлюють надання додаткових освітніх послуг
У Херсоні радіаційний фон у межах норми

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X