Інспектори КП «Муніципальна варта» проходять навчання в міській раді

Новини
👁 893

Сьогодні відбулася перша робоча зустріч керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради Максима Кондратенка з інспекторами КП «Муніципальна варта», під час якої відбулося навчання, що стосувалося сфери законодавства.


Оскільки рішенням виконавчого комітету інспекторів КП «Муніципальна варта» уповноважено на складання адмінпротоколів, вони вчилися їх складати, застосовуючи статті №152, 154, 160, 175-1 Кодексу України, що стосуються порушення державних стандартів норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населення, порушення правил утримання собак і котів, торгівлі з рук у невстановлених місцях, куріння тютюнових виробів у заборонених місцях.


Заступник директора КП «Муніципальна варта» Ілля Чорнозуб розповів, що впродовж місяця інспектори здобували компетенції різних напрямків, тому в майбутньому впораються із покладеними на них обов’язками.


А Максим Кондратенко наголосив, що завтра відбудеться нова зустріч і він розраховує, що після неї працівники будуть готовими застосувати свої знання під час роботи на вулицях Херсона.

Вам також може сподобатися

Ігор Колихаєв – працівникам ЖКГ: «Не закладайте до бюджету роботи, які не збираєтесь виконувати!»
З мешканцями будинків, постраждалих від аварії на колекторі, обговорювали компенсацію за житло

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X