Інформує Дніпровська районна у місті Херсоні рада

НовиниСоціальна сфера
👁 83

Районна адміністративна комісія: підсумки першого півріччя

       Адміністративна комісія виконавчого комітету Дніпровської районної у  місті Херсоні ради на своєму плановому засіданні 15 липня , разом із розглядом 6 справ за протоколами, що надійшли від правоохоронних органів про адміністративні правопорушення, підвела підсумки роботи за 6 місяців поточного року. Роман Медведєв, незмінний протягом багатьох років голова комісії, довів до відома колег основні показники діяльності колегіально-дорадчого органу за перше півріччя: на 14 засіданнях адміністративної комісії розглянуто 65 справ за протоколами про адміністративні правопорушення, до бюджету району у місті сплачено  28245,96 грн. при плані 12600 грн.

Фітосанітарні  заходи продовжуються за  планом

        Виконавчий комітет Дніпровської районної у місті Херсоні ради разом із органами самоорганізації населення – квартальними комітетами та підрядною організацією «Афіна – А» продовжують співпрацювати за раніше визначеним планом в рамках реалізації регіональної галузевої програми «Благоустрій, розвиток інженерно – транспортної та соціальної інфраструктури Дніпровського району  на 2021 рік».

       14.07.2021 на території кварталу №1 (у межах вулиць Артилерійська – Ладичука, низ біля Дніпра – Перекопська, голова органу самоорганізації населення Світлана БУДЮХ) виконаний покіс карантинних бур’янів загальною площею 6104 кв. метри.

Вам також може сподобатися

Інспекція з контролю за благоустроєм зреагувала на скаргу херсонки
У Херсоні почала діяти міська програма «Здорове та безпечне харчування для дітей»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X