Інформація стосовно теплопостачання станом на 17 листопада

Новини
👁 255

Кожного дня теплопостачальні підприємства Херсона, представники районних у місті рад та житлових організацій зустрічаються із заступником міського голови Володимиром Пепелем, аби відзвітувати про виконану за добу роботу, реакцію на скарги містян, повідомити про роботу на аварійних ділянках. За інформацією теплопостачальників, всі потужності підприємств працюють, але аварійних ситуацій більше, ніж технічних можливостей їх оперативно ліквідувати. Аварійні бригади на ділянках працюють цілодобово: якщо «свищі» ліквідовуються швидко, то заміна труб, ремонт вузлів й інше потребує більшого часу. Найбільше Володимира Пепеля турбує ситуація з теплопостачанням на Житлоселищі. Директорка КП «Херсонтеплоенерго» запевнила, що підприємство докладає максимальних зусиль, аби мешканці району отримали тепло якнайшвидше. Також, 17 листопада теплопостачання не було у Геріатричній лікарні, садочку та декількох будинках у Степанівці з причини відсутності електрики. О 17:00 енергопостачальна компанія обіцяла відновити постачання електроенергії.

Представник ТЕЦ повідомив, що сьогодні є 24 ушкодження біля окремих будинків, ліквідовуються наслідки аварії на мережах по Бериславському шосе.

Опалення отримують 70 дитячих садочків, 59 шкіл, 10 позашкільних закладів, 35 закладів охорони здоров’я, 47 закладів культури, 914 багатоквартирних будинків.

Вам також може сподобатися

Стартував Національний конкурс «Благодійна Україна», у рамках якого буде відзначено регіональних благодійників та волонтерів
У Херсоні відзначили 100-річчя Національної гідрометеорологічної служби України

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X