Інформація стосовно обстеження пошкоджених вікон у багатоквартирних будинках Таврійського мікрорайону станом на  11 березня

Новини
👁 2K

Робоча група обстежувала стан багатоповерхівок у Таврійському мікрорайоні, які постраждали від обстрілів, зокрема вікна й покрівлі. За результатами обстежень склали дефектні акти, компанія-виробник вікон «Основа» взялася до роботи.

Відтак, пошкоджені  68 вікон у будинку по просп. Адмірала Сенявіна, 152 корп.4  п. 1,2,3. Аварійно відновлювальні роботи проводитимуться у 14 квартирах.

По просп. Адмірала  Сенявіна, 152б пошкоджені 72 вікна. Аварійно відновлювальні роботи проводитимуться у 2 квартирах.

460 вікон пошкоджені у будинку по вул. Тарле, 2, зруйнована покрівля на площі 25м2, балкони у 2 та 3 під’їздах, покрівля над шахтою ліфта. Аварійно відновлювальні роботи проводитимуться у 38 квартирах.

У будинку по вул. Тарле, 4, корп 1.п. 4,5 пошкоджені 402 вікна, покрівля. Зруйнована квартира на 9 поверсі. Аварійно відновлювальні роботи проводитимуться у 19 квартир 5 під’їзду та у   18 квартирах 4 під’їзду.

Нагадаємо: учора в міськраді провели нараду з головами райрад та керівництвом департаменту міського господарства за участі представників компанії з виробництва вікон. Наразі проводяться обстеження стану вікон у будинках: вибиті шибки замінюватимуться склопакетами, де «винесені» повністю вікна – встановлюватимуться нові. Працювати почнуть з Таврійського м-ну за адресами Тарле, 2, 4, 49 ХГД. Координуватиме спільні дії директор інспекції житлово-комунального господарства Олександр Черніков. Наступним буде Корабельний район, й далі Дніпровський. Роботи починаються з локацій, до яких можна безперешкодно потрапити.

Вам також може сподобатися

Енергетики відновлюють електропостачання в Антонівці, Кіндійці та Зеленівці
Підсумки роботи Дніпровського районного штабу соціальної допомоги за 11 березня     

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X