Інформація щодо забезпечення тергромади безкоштовним соціальним хлібом

Новини
👁 326

З метою запобігання безпідставним маніпуляціям на гостросоціальну тематику щодо забезпечення міста Херсона продуктами першої необхідності, у першу чергу хлібом, просимо містян, у разі виникнення проблем з забезпеченням хлібом, звертатися до органів місцевої влади: ХМВА та старостатів Херсонської місцевої тергромади.

Окрім того, хочемо зазначити, що в місті Херсон організовано роботу 23-х пунктів видачі продуктових наборів з хлібом лише в межах роботи Всесвітньої Продовольчої Програми ООН World Food Programme, адреси яких ми не публікуємо з міркувань безпеки, проте цю інформацію ви можете отримати у голів ОСББ, старост, інших представників місцевого самоврядування. За потреби кількість таких пунктів буде оперативно збільшена. Лише за минулий тиждень волонтерами програми в м.Херсон видано 51 750 продуктових наборів, включно з соціальним хлібом. Попри обстріли та небезпечну ситуацію 23 400 таких наборів своєчасно доставлено в населені пункти Антонівка, Зеленівка, Комишани, Наддніпрянське, Садове, Степанівка, Інженерне та Молодіжне.

Крім цього, у місті працюють 3 приватні пекарні, які випікають щодня близько 7 тисяч буханок хліба. У найближчі дні планує розпочати роботу місцевий хлібзавод з щоденною потужністю випічки 6-8 тисяч хлібин.

У разі отримання вами інформації щодо перепродажу гуманітарних продуктів неблагочесними ділками або продажу хліба за завищеною ціною просимо негайно повідомити поліцію за номером 102 або зателефонувати на гарячу лінію ХМВА: 0500404424.

Міська влада докладає максимум зусиль для забезпечення тергромади безкоштовним соціальним хлібом та не дозволить спекуляцій навколо цього важливого для життєзабезпечення херсонців питання.

Вам також може сподобатися

На Херсонщині розпочалося профілактичне відпрацювання поліції – місячник добровільної здачі зброї
У Херсоні тривають прибирання вулиць

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X