Інформація щодо місць безпечних для купання

Новини
👁 244

Департамент міського господарства нагадує містянам, що згідно із вимогами Правил охорони життя людей на водних об’єктах України, затверджених протокольним рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій визначено перелік місць масового відпочинку людей на водних об’єктах міста Херсона на 2021 рік, а саме:


– пляж «Молодіжний» (ТОВ «Торговий дім «ЮГ М’ЯСО»), смт Антонівка, вул. Херсонська, 124-ж;
– пляж «Південний» (МКП «Гарантія» міської ради), вул. М. Фортус, 3;
– водна станція і пляж Херсонської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» (Адміністрація Херсонського морського порту), 2-й затон.


Відповідно до розпорядження міського голови від 16.04.2021 № 143р міською комісією у травні проведено перевірку стану готовності вказаних місць до роботи в літній (купальний) сезон.


Перевіркою встановлено, що на вищезазначених об’єктах виконано вимоги щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах, запобігання надзвичайним ситуаціям, загибелі та травматизму людей на воді.
Вказані місця масового відпочинку людей на водних об’єктах офіційно готові до функціонування в літній (купальний) сезон 2021 року.

Департамент міського господарства інформує також про ЗАБОРОНУ купання в акваторії річки Дніпро, прилеглій до територій у районі турбази «Лілея» (Придніпровський узвіз, 1), набережних ім. Генерала О.Федорова, просп. Ушакова та в інших непристосованих для цього місцях.

Вам також може сподобатися

На 7 липня COVID-19 виявили ще у 11 осіб
Увага! Оголошено конкурс на кращий архітектурний проект меморіального комплексу «Алея Героїв-захисників України від російської агресії»

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X