Інспекція з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради наголошує на необхідності дотримання правил благоустрою міста

Новини
👁 345

У зв’язку з погіршення погодних умов просимо підприємства, установи, організації – власники та балансоутримувачі зливоприймальних колодязів здійснювати їх огляд та очищення, – наголошують в Інспекції з контролю за благоустроєм Херсонської міської ради.

Суб’єктам господарювання, підрядним організаціям, громадянам категорично забороняється:

– засмічувати зливову каналізацію, викидати замет в зливоприймальні колодязі;

– порушувати об’єкти благоустрою (їх частини) та/або вико­ристовувати їх не за функціональним призначенням,

– проводити земляні роботи на дорогах, їх елементах, призначених для руху пішоходів, інших робіт, пов’язаних із перекриття руху машин, пішоходів без отримання відповідного дозволу.

Особи, яким доручено проведення земляних робіт на дорогах, повинні перед виконанням цих робіт ознайомитись із дозвільними на це документами.

Наголошуємо, що відповідальне ставлення громадян та суб’єктів господарювання населених пунктів громади до очищення зливної каналізації та дозвільних документів на право проведення земляних робіт на вулично-дорожній мережі міста, в тому числі пішохідних доріжках – гідна допомога громаді, та громадянський обов’язок кожного з нас.

Вам також може сподобатися

У Суворовській райраді взяли на облік 211 внутрішньо переміщених осіб
Херсонський композитор презентував нову авторську пісню про Україну

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X