Ігор Колихаєв зустрівся із потенцiйними інвесторами з ОАЕ

Новини
👁 978

Міський голова Ігор Колихаєв зустрівся із потенцiйними інвесторами з Об’єднаних Арабських Емiратiв.

Так, Херсон відвідали шейх Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаін – представник Лiги Арабських держав по економiцi, Президент Арабського союзу iнвестицiй та розвитку нерухомостi Об’єднаних Арабських Емiратiв, Башар Сабха – iнвестор та помiчник президента Арабського союзу iнвестицiй та розвитку нерухомостi, президент контрактноi компанii «Al Wathba» в ОАЕ та президент компанii «Samha Real Estate Development» в Аламi, Айман Аль-Найджар – iнвестор, Вiце-президент Арабського союзу з iнвестицiй та розвитку нерухомостi, Голова Ради директорiв ТОВ “Лiдер Дiяльнiсть” у Туреччинi.

Участь у зустрічі також взяли в.о.заступника міського голови Роман Головня, директорка департаменту економіки та інвестицій міської ради Ірина Ніколаєва та депутат міської ради Ілля Карамаліков.

Темою зустрічі стало обговорення капіталовкладень арабської сторони в економіку регіону та Херсона зокрема.

“У 1982 році Херсон займав топові позиції за всіма економічними показниками – суднобудування, нафтопереробка, легка промисловість – ці та інші галузі “працювали” на місто і для міста. Сьогодні ми зацікавлені у тому, аби повернути Херсон на той рівень, розкрити його потенціал”, – розпочав Ігор Колихаєв.

За його словами, інвестиції – один із найкращих способів це зробити.

Тому сторони обговорили кілька проєктів, які є інвестиційно привабливими для ОАЕ – серед них і відновлення роботи Нафтопереробного заводу у Херсоні.

“Ми на 100% готові до співпраці з інвесторами та партнерами, які дадуть можливість регіону розвиватися, адже ми маємо людей, які готові працювати”, – підкреслив Ігор Колихаєв.

Зі свого боку, шейх Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаін висловив сподівання, що співпраця сторін стане плідною, а початок їй покладе підписання Меморандуму у майбутньому.

Вам також може сподобатися

Відбулася урочиста зустріч “Енергоефективність очима журналістів“ в рамках  Тижнів Німеччини в Україні
КП «Херсонміськсвітло» відновлювало освітлення по місту

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X