Ігор Колихаєв: «Змінювати треба не тільки вулиці Херсона, а ще й думки його містян»

Новини
👁 536

З частиною активу Херсонської Торгово-промислової палати та з її Президентом Вікторією Остроумовою спілкувався міський голова Ігор Колихаєв. На думку очільника Херсона, такі зустрічі мають бути систематичними, адже за виром буденних справ втрачається зв’язок саме з тими, хто працює для розвитку нашого регіону.

«Моє ставлення ви знаєте: діалог між владою та бізнесом має бути не просто налагодженим, а має надвелике значення. Я не приховую, що покладаю на підприємців серйозні надії. Місту потрібна ваша допомога та участь у вирішенні наших спільних проблем», – з цього почав розмову Ігор Колихаєв.

Більше години міський голова розповідав учасникам зібрання про плани та дії, які наразі вживає Херсонська міська рада та її виконавчі органи.

«Ми зосереджені зараз на наведенні ладу. Це був один із головних пунктів моєї передвиборчої програми – зробити місто чистим і доглянутим. І тут головне розуміти ось що: багаторічне життя у занепаді зробило з нашим містом страшну річ – люди звикли до того, що нічого не відбувається. І тому сьогодні будь-які наші дії сприймаються з недовірою та під шквал критики. Інший би розгубився: нібито робиш гарні справи, а безпідставне невдоволення не вщухає. Тому змінювати треба не тільки вулиці Херсона, а ще й думки його містян», – поділився враженнями міський голова.

Члени Торгово-промислової палати погодилися зі спікером, і зі свого боку відзначили, що відзначають зусилля команди мера, місто потроху оживає, змінюється на краще.

Про проблеми із комунальними підприємствами, які спустошували роками, про проєкти забудови міста та реконструкцію всіх парків, про жорсткий контроль бюджетних коштів та про допомогу, якої місто отримує замало – про це йшлося протягом зустрічі.

«Слухаючи все, про що ви говорите, хочеться вам аплодувати. Ми давно не мали такої надії на те, що в Херсоні налагодяться життя та умови для бізнесу», – сказала Вікторія Остроумова.

Також на зібранні були присутні місцеві урбаністи, які запропонували міському голові свою участь у розробці та реалізації цікавих для Херсона проєктів, їх Ігор Колихаєв запросив на засідання робочої групи з розробки архітектурних та містобудівних програм, яке відбудеться вже днями.

Вам також може сподобатися

У Херсоні планують модернізувати освітлення на 84 вулицях
“Клініка дружня для молоді” лікарні ім.Є.Є Карабелеша постійно надає психологічну допомогу громадянам

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X