Ігор Колихаєв затребував від голів райрад плани розвитку районів міста. Особлива увага – приватному сектору

Новини
👁 506

Окрему нараду з головами районних у місті рад провів міський голова Ігор Колихаєв. Насамперед йшлося про систему взаємодії на наступний рік.

«У переважній більшості питань щодо благоустрою, прибирання та впорядкування я спираюся й спиратимуся на вашу думку. Голови райрад – це мери своїх районів. Чи не ви маєте бути в курсі всіх подій, що відбуваються на території вашого району? До вас у мене завжди безліч питань, і вони щодня зростають. Бо на наступний рік ми ставимо собі дуже масштабні завдання, і я розраховуватиму на вас», – сказав міський голова.

Так, голова Суворовської районної у місті Херсоні ради Андрій Задніпряний, голова Дніпровської районної в місті Херсоні ради Анатолій Толокнов і голова Корабельної районної в місті Херсоні ради Наталія Чорненька були майже одностайні: «місто» мало залучає «райони» до співпраці. Міський голова з цим погодився й поділився своїми планами щодо взаємодії.

на фото: Наталія Чорненька

Так, Ігор Колихаєв визначив для подальшої роботи голів райрад наступні пріоритети в сфері благоустрою міста:

– систематичне прибирання вулиць;

– оперативна ліквідація сміттєзвалищ;

– своєчасний догляд за деревами (обрізка, догляд тощо);

– освітлення;

– вчасна підготовка до наслідків зимового періоду на дорогах та тротуарах;

– тримати на контролі ситуацію з опаленням.

Крім того, міський голова неодноразово підкреслив: час приділити увагу приватному сектору.

«Багато років поспіль на приватний сектор мало хто звертав увагу: щось там люди самі собі роблять – та й добре. Ні, вони – такі самі платники податків, як і мешканці багатоповерхівок, і приділяти увагу їхнім проблемам – так само наша справа”, – сказав він. У зв’язку з цим голова доручив керівникам районів визначитися з першочерговими потребами мешканців приватного сектору в кожному районі.

До 1 грудня поточного року голови райрад мають надати Ігорю Колихаєву програму розвитку кожного району. Міський голова просить містян активно долучитися до цієї роботи, надавши пропозиції головам райрад.

Вам також може сподобатися

Дніпровським виконкомом запроваджено рейди щодо дотримання Правил благоустрою
Акція шкільних волонтерів «Від серця до серця» триває

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X