Ігор Колихаєв: “У єдності влади й громади – наша сила”

Новини
👁 164

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв уклав Меморандум про партнерство та співробітництво із “Фондом громади міста Херсон “Захист” в особі голови правління Лариси Польської. Ця громадська організація вже 18 років займається благодійною та просвітницькою діяльністю на території міста.

Мета Меморандуму: взаємодія та координація зусиль органу місцевого самоврядування та громадської організації задля розвитку Херсонської міської територіальної громади.

– Ми робимо все, аби наш Херсон став комфортним містом для всіх категорій населення. Містом без обмежень за соціальними, віковими,та іншими критеріями. Містом, в якому комфортно жити, працювати та відпочивати. Саме тому ми маємо чути думку громадськості та разом працювати над розвитком нашої громади. У єдності влади й громади – наша сила. – зазначив Ігор Колихаєв.

Щоб реалізувати ці наміри, Херсонська міська рада ініціювала співпрацю з громадськими організаціями. І вже має підписані Меморандуми з представниками “третього сектору”. Так, директорка Департаменту економіки та інвестицій Ірина Ніколаєва підписала подібні Меморандуми з “Всеукраїнською організацією осіб з інвалідністю «ВЕЛІД», Херсонським міським фондом підтримки підприємництва та «Інформаційним Ресурсним Центром «Правовий простір».

Вам також може сподобатися

Два комунальні підприємства повністю погасили заборгованість із заробітної плати
Дорожня карта щодо отримання державної підтримки на розвиток бджільництва у 2021 році (спеціальної бюджетної дотації)

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X