Ігор Колихаєв: Субота – день пошуку роботи та ознайомлення з вакансіями

Новини
👁 4K

Як ми й домовлялися: субота – день пошуку роботи та ознайомлення з вакансіями, – пише міський голова Ігор Колихаєв у Фейсбук.
До уваги тих, хто шукає роботу: повідомлення типу просто “шукаю роботу” завжди залишаються без відповіді. Ви повинні написати, яку роботу Ви шукаєте, ким, що вмієте робити, досвід роботи і т.д.
Не впадайте у відчай, якщо не вдається знайти роботу відразу. Усі ваші повідомлення тут проглядаються потенційними роботодавцями, це гарантую. Якщо ви не розповісте про своє бажання знайти певну роботу – ніхто про нього й не дізнається. Наполегливість – перше правило у пошуку роботи.
Правила спілкування сьогодні:

  1. Коментарі поза темою пошуку чи пропозиції роботи будуть видалятися.
  2. Повідомлення про пошук роботи починається зі слів “Шукаю роботу” і ви одразу пишете: яку роботу шукаєте, ким, які у вас навички, що вмієте робити, ким готові працювати і т.д. Зверніть увагу на свого потенційного роботодавця.
  3. Повідомлення про пропозицію роботи починаються зі слів “Є робота” і далі – в чому вона полягає, для кого, які вакансії і т.д.
  4. НЕ залишайте телефони та персональні дані у відкритому доступі. Спілкуйтесь про деталі співпраці у особистих повідомленнях.
    Усім вдалих пошуків. Поїхали!

Вам також може сподобатися

Медична допомога у лікарні ім.Карабелеша надається у повному обсязі
Лікарня ім.Тропіних приймає виклики часу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X