Ігор Колихаєв: «Районні ради мають зайняти більш активну позицію!»

Новини
👁 796

Розширену нараду із головами районних рад та зі старостами округів провів сьогодні Херсонський міський голова Ігор Колихаєв. Учасниками стали також заступник з питань ЖКГ Володимир Пепель, депутати міської ради, відповідальні співробітники апарату міськвиконкому.

Розпочав очільник міста з прочуханки всім за зовнішній вигляд міста.

«Я хочу бачити активну роботу районів в цьому напрямку. Того, що робиться, недостатньо! Зі свого боку я роблю все можливе і неможливе, аби швидше запустити процеси в місті, які не функціонували так довго. Ми почали ліквідовувати сміттєзвалища, що лежали роками, залучаємо бізнес, підприємців, містян… Так, ми зараз займаємося переважно центром, бо саме з нього все бере початок, але ж до наведення ладу в районах мають максимально підключитися районні ради! Не хочу чути жодних відмовок. Райони мають почати конкурувати один з одним щодо благоустрою своїх територій», – відрізав Колихаєв, випереджаючи пояснення голів райрад.

  Міський голова також дав зрозуміти, що поряд із ним ніхто не буде «отримувати» зарплатню. Її ще треба заробити, вважає він. Тому, премії та всі доплати голова бере під власний контроль: заробили – отримали.

Те саме сказав Колихаєв і очільникам старостинських округів: всі вони працюють за тимчасовими контрактами. Продовжувати їх чи ні, голова визначатиметься тільки за результатами їхньої роботи. «Всіх, хто йшов зі мною на вибори, я попереджав, як ми будемо працювати: тяжко, важко, щоденно. Ви думали я жартую? Ні. Ми всі обіцяли херсонцям чисте місто, так виконуйте свої обіцянки перед людьми, годі ховатися по кабінетах. Отримувати зворотній зв’язок щодо вашої роботи я буду від самих містян», – сказав наприкінці зустрічі Ігор Колихаєв.

Вам також може сподобатися

Де Херсонводоканал здійснює роботи сьогодні
15 травня буде тимчасово перекрито рух транспорту під час проведення вечора-реквієму

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X