Ігор Колихаєв привітав працівників прокуратури з визначною датою

Новини
👁 540

Сьогодні, 29 листопада, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв, голова Херсонської обласної державної адміністрації Геннадій Лагута, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко та інші поважні гості урочисто вітали  колектив органів Херсонської обласної прокуратури з нагоди святкування 30-річчя діяльності прокуратури України та Дня працівників прокуратури.

Міський голова висловив надію, що спільні зусилля винуватців свята та виконавчих органів міської ради разом дадуть відчутний поштовх Херсону в сфері наведення та збереження ладу.

«У нас одна мета – аби Херсон став затишним, безпечним та розвинутим містом. А це можливо лише за умови, коли всі структури працюють на результат. Я бажаю вам стійкості та моці, сили духу та принциповості, а найголовніше – нехай Бог благословляє вас на добрі справи та оберігає ваші родини», – сказав міський голова Ігор Колихаєв.

Так, за вагомий особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку в Херсонській міській територіальній громаді, захист прав і свобод громадян, зразкове виконання службових обов’язків і високий професіоналізм Почесною грамотою міського голови Ігор Колихаєв нагородив: ЧАПЛИНСЬКОГО Олександра, ЖУК Євгенію, НОЩЕНКА Олександра, ДЕНИСЕНКО Варвару, САВЕНКО Галину.

Вам також може сподобатися

COVID-19 підтвердили ще у 21 херсонця
На Новий рік – нова традиція!

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X