Ігор Колихаєв: Прибирання міста – наш пріоритет

Новини
👁 174

Серед пріоритетних завдань Херсонський міський голова Ігор Колихаєв ставить прибирання міста на перше місце. Про це сьогодні йшлося на апаратній нараді із заступниками міського голови та начальниками управлінь.

«Кожен виконує паралельно низку завдань – і це зрозуміло. Нам потрібно працювати в посиленому режимі і щодня нарощувати оберти. Але головне зараз – навести порядок в місті. Поки ми не приведемо Херсон в нормальний стан, з нами ніхто не буде розмовляти. І, щоб досягти цієї мети, будемо залучати всі сили. За моїми підрахунками, місту для повноцінного прибирання необхідні 10 машин, вчора ми випустили на лінії три. Я займаюся тим, щоб залучити в місто відсутню техніку», – сказав Колихаєв.

На думку очільника Херсона, керівники районів повинні зайняти в цьому питанні більш активну позицію, залучаючи співробітників і городян на суботники в тому числі.

«Ми так багато говоримо про те, що ми – сім’я, а Херсон наш дім. Ну, так давайте наведемо у власному домі порядок. Міськвиконком буде виходити на суботники, як і всі. Або ми готові йти вперед і вигрібати ці авгієві стайні, або ми будемо продовжувати сидіти по вуха в смітті і обурюватися тим, як погано працюють комунальні служби. Для того, щоб комунальники працювали як в Європі, їм треба і платити як в Європі, а ми з вами таких грошей ще не заробили», – парирував міський голова репліку одного із заступників, який засумнівався, що містяни вийдуть на суботники.

Вам також може сподобатися

Більше не “народний”
Ігор Колихаєв: перші результати аудиту, або Чим займався міський голова три місяці

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X