Ігор Колихаєв провів розширену нараду з директорами комунальних підприємств Херсона.

Новини
👁 686

У п’ятницю, 25 червня, відбулась розширена нарада з питань діяльності житлово-комунального господарства міста, яку з директорами комунальних підприємств провів міський голова Херсона Ігор Колихаєв. У нараді взяли участь заступник міського голови Володимир Пепель, депутати міськради – член профільної комісії ЖКГ Віктор Сухокобилін та начальниця інспекції з благоустрою Олена Мазур.

Керівники підприємств звітували про роботу: вже виконану, що у процесі та заплановану. Міський голова нагадав, що незабаром відбудеться реструктуризація підприємств, і деякі комунальні підприємства об’єднаються. Наприклад, «Гарантія» й «Парки Херсона», «ХКТС» та «Херсонміськсвітло». На об’єднані підприємства здійснюватиметься жорсткий відбір спеціалістів.

Стосовно роботи МКП «Херсонводоканал», Ігор Колихаєв підняв декілька важливих питань, якими задаються містяни. Якість ліквідації розривів одне з них. Мається на увазі ділянка, цілісність покриття якої пошкоджується в результаті проведення ремонтних робіт на мережах. Міський голова зауважив: після проведення ремонтних робіт на заасфальтованих ділянках – цілісність покриття повернути.

Окремо підняли тему ремонту доріг: 250 млн грн заплановані для цих цілей. Чи розуміємо ми, в якому стані знаходяться мережі, прокладені під цими дорогами?

«Не можна сьогодні покласти нову дорогу, а завтра її розрити, бо треба поремонтувати мережі. Так не буде. Спочатку ремонтуємо мережі, вже тоді кладемо дороги», – заявив міський голова.

Новації чекають власників бігбордів з підсвіткою – їх зобов’яжуть встановити лічильники електроенергії, тож вони сплачуватимуть за світло згідно з показниками лічильника, а не за середнім тарифом, як зараз. Окрім того, власники самовільно встановлених конструкцій будуть оштрафовані, конструкції демонтовані.

Травень і червень були, як для нашого регіону, дуже вологими. Ріки води після рясних дощів змушували замислитися стосовно роботи зливових каналізацій. На балансі КП “Міське дорожне управління” у Херсоні 39 км мережі зливових каналізацій та 9 дренажних систем. Ігор Колихаєв поцікавився станом цих каналізацій і графіком їх очищення – інвентаризація була у березні, працюють добре, але забруднюються сміттям, яке несе вода, просочуючись крізь решітку.

У всіх керівників комунальних підприємств міський голова запитав, чи є програма розвитку підприємства і сектора, за який підприємство відповідає. Якщо нема – розробити і подати на розгляд.

Наприкінці наради керівникам комунальних підприємств нагадали: кожен керівник комунального підприємства в якого підходить термін закінчення контракту, для його продовження готує презентацію виконаних робіт на посаді керівника підприємства, і планами на наступний термін.

Ігор Колихаєв висловив сподівання, що профільні наради такого плану проводитимуться щотижня.  

Вам також може сподобатися

Зразкові татусі міста отримали подяки міського голови
На дорогах міста з’являються оновлені “чоловічки безпеки”

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X