Ігор Колихаєв про аварію на колекторі: «Місто тримає ситуацію на контролі»

Новини
👁 363

Сьогодні вранці, 10 липня, Херсонський міський голова Ігор Колихаєв особисто відвідав місце аварії самопливного каналізаційного колектора №16 в районі КНС №5 на вул.Покришева, 20.

Нагадаємо, 5 липня внаслідок сильних опадів сталося руйнування склепіння труб каналізаційного колектору. Це призвело до провалу ґрунту, замулення колектору, припинення руху стоків, гідравлічного підпору та виливу майже 510 метрів кубічних стоків на поверхню. Станом на 6 липня було зафіксовано новий провал. Тому в цей день були тимчасово відключені від водопостачання житлові будинки, розташовані на просп.200 років Херсона № 3, 7, де проживають 1850 мешканців.

Аварійні бригади під керівництвом директора МКП «ВУВКГ» (Водоканал) Віктора Скоблікова вжили всіх необхідних заходів, аби мешканці Херсона мінімально відчули на собі аварійні ускладнення.

Міський голова оцінив заходи, що були вжиті підприємством, та зі свого боку гарантував підтримку у придбанні необхідного.

«Містяни не мають відчувати на собі, що ми зазнали складнощів. Роботи тут за край, але я також хочу, щоб були дотримані усі запобіжні заходи, бо людей тут працює багато і все це небезпечно. Дякую за своєчасну допомогу місту, передайте перелік всього, що необхідно, аби усунути аварію в максимально короткі строки», – сказав Ігор Колихаєв.

Фахівці зазначили, що викладатимуться на повну, проте весь процес займе не менше 2 тижнів. Цей каналізаційний колектор довжиною 1081 м та діаметром 600-800 мм було збудовано з залізобетонних труб ще в 1980 році. Ділянка колектору, на якій виявлено пошкодження, транспортує стічні води від I, II, III та IV Таврійського мікрорайонів, де проживають 75 тис. мешканців. Для зниження підпору та запобіганню виливу стоків здійснюється перекачування стоків по змонтованій спеціалістами Водоканалу тимчасовій схемі в обхід пошкодженої ділянки. Виконано знезараження місця виливу стоків на поверхню.

Як зазначив Віктор Скобліков, є потреба в додаткових силах та засобах при проведенні аварійно-відновлювальних робіт на колекторі – спеціалізованої організації з досвідом виконання ремонтних робіт на каналізаційних колекторах великого діаметру в складних гідрогеологічних умовах на глибині більше 8 м без зупинки водовідведення. Наразі роботи тривають.

Вам також може сподобатися

Галина Лугова оздоблює стіни приміщення міськради історичними барельєфами
У Дніпровському районі визначилися з роботами на наступний тиждень

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X