Ігор Колихаєв поступово втілює стратегію освітлення Херсона

Новини
👁 165

Кілька тижнів тому Ігор Колихаєв доручив головам районних у місті рад та чиновникам департаменту міського господарства відпрацювати всі скарги містян щодо освітлення вулиць Херсона, особисто перевірити якість виконання та неухильно контролювати це питання.

За цей час, у період з 30 грудня 2021 по 12 січня 2022 року, спеціалісти КП «Херсонміськсвітло» відремонтували 57, встановили 31 та демонтували 20 світильників.

Окрім цього, по вулиці Ілюші Кулика спеціалісти КП «Херсонміськсвітло» завершили реконструкцію вуличного освітлення, яка відбулась за ініціативи Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва.

Серед усіх можливих вуличних ліхтарів обрали світлодіодні. Адже вони забезпечують максимально комфортний рівень світла, вважаються безпечними для застосування та головне – є економічними.Чи не найбільше уваги підрядники приділили саме перехрестям і там збільшили рівень освітленості, що дозволить уникати дорожньо-транспортних пригод.

Проте проблемних моментів в сфері освітлення громади надто багато. Тому міський голова скликав спеціалістів знову.

– Ми маємо мислити стратегічно та мати бачення розвитку всієї громади. Мало того, що ми трохи «вичухали» центр міста, треба зосередити увагу на районах, старостинських округах та приватних секторах, якими геть ніхто ніколи не займався. Тому хочу звернутись до усіх присутніх: ніхто краще за вас не знає першочергові проблеми підпорядкованих вам районів і округів. Всі повинні працювати у щільній зв’язці: голови районів, старости, директор департаменту міського господарства, директор Міськсвітла. Налагодьте комунікацію між собою та почніть працювати на повну силу. Року було достатньо, щоб звикнути до умов та одне одного. Я чекаю від вас тільки результату, – підсумував міський голова.

У планах міського голови на 2022 рік — зробити вулиці Херсонської міської громади максимально освітленими задля комфорту та безпеки жителів як багатоквартирних будинків, так і мешканців приватного сектору.

Нагадаємо, відтепер свій план роботи КП «Херсонміськсвітло» формуватиме на підставі заявок від голів районних у місті рад. Пріоритетами у цій роботі стане висвітлення територій біля всіх соціальних об’єктів, дитячих та навчальних закладів, пішохідних переходів, місцях відпочинку та прогулянок тощо.

Залишати свої заявки на освітлення вулиць містяни можуть квартальним, головам ОСББ, безпосередньо в районні у місті ради, на гарячу лінію міського голови: +38 050 040 4424.

Вам також може сподобатися

У лікарні ім. А. та О. Тропіних відділення інтенсивної терапії розширено до 12 ліжок
Водоканал розпочав дезінфекцію резервуарів чистої води

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X