Ігор Колихаєв поділився планами на майбутнє Херсона

НовиниСоціальна сфера
👁 539

Сьогодні відбулась чергова сесія міської ради. Депутати розглядали 104 питання. Деякі з них викликали спекотне обговорення. Після закінчення сесії міський голова Ігор Колихаєв на своїй сторінці у фейсбук написав пост, в якому поділився думками про Херсон та його майбутнє:

“Провели важку сесію.  За кілька годин розглянули 104 питання, 85 з  них депутати підтримали більшістю голосів.  Не всіма рішеннями ви залишитеся задоволені, але у кожного з них є логічне та економічне обґрунтування.  А це – головне.  Я завжди попереджав: легких шляхів до розвитку міста у нас не буде.  Або ми всі перелаштовуємося і рухаємося вперед, або залишаємося на тому ж рівні, але тоді й нарікати нам ні на кого.

 Але я не хочу закінчувати тиждень на черговому зіткненні поглядів, протягом цих робочих днів їх було аж надто багато.  Я хочу показати вам вже доопрацьований проект парку «Шевченківський».  Вся реалізація займе кілька років, будівельно-реконструкційні роботи будуть поділені на кілька етапів.  Перший хочемо запустити вже цього року.

Але перед тим, як ви почнете критикувати й говорити, що «нам це не потрібне», хочу сказати ось що.  Рано чи пізно ми подолаємо нагальні питання цього дня: ліфти, дороги, транспорт – все це незабаром прийде в норму, тому що ми працюємо над усуненням цих проблем, а не ховаємо їх.  І ось коли ця перша хвиля негативу зійде, ви запитаєте про перспективи нашого міста.  І якщо сьогодні хоча б не почати вкладати гроші та сили у майбутнє, то завтра у нас як і раніше не буде нічого.

Починати завжди складніше, ніж продовжувати.  І починання ці випали на наш з вами час.  Зрештою, не тільки ж для себе робимо, а й для наступних поколінь херсонців …

Вам також може сподобатися

7 серпня у Херсоні відбудеться фестиваль «З країни в Україну»
Експерти туристичної галузі з різних міст України відвідали Херсон

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X