Ігор Колихаєв почав об’їзд старостинських округів

Новини
👁 1K

Як і було анонсовано під час засідання виконкому, міський голова Ігор Колихаєв відвідав два старостинських округи – Комишанський і Степанівський. Завдання для цих виїздів очільник міста ставить таке: обговорити вирішення найважливіших проблем, і що найголовніше – особисто їх почути й побачити, а не за допомогою листів або звернень.

«Нові умови нашої взаємодії потрібно вибудовувати разом. Моє перше правило: говорити одне одному правду. Для того, щоб наші зустрічі були максимально продуктивними, завжди на них будуть присутні всі заступники за напрямками», – з таких слів розпочав зустріч у Комишанському окрузі Ігор Колихаєв.

Староста Комишанського округу Катерина Рогова запросила на зустріч керівний актив, тому питання до голови та заступників були дуже предметними й змістовними. За роки, звичайно, проблем накопичилося багато. Стосуються вони інфраструктури, освітніх установ, медичного облуговування, транспорту, доріг, культури. Після голова відвідав місцеву загальноосвітню школу №26, де ще триває ремонт. На сьогоднішній день для закінчення робіт не вистачає 5 млн грн. Півтора з бюджету вже виділили, решта грошей поки затримується. Міський голова порожніх обіцянок не роздавав, але запевнив, що протягом осені школа, швидше за все, вже почне функціонувати.

У Степанівському окрузі мер провів зустріч із активом на базі загальноосвітньої школи №17. Тут теж були підняті питання, які не вирішувалися роками. Староста Олександр Ярковий окреслив коло проблем, термінових для вирішення.

Міський голова підкреслив: такі зустрічі в подібному форматі – без підготовки та попереджень – будуть постійними.

«Ви повинні знати: я завжди з вами на зв’язку й готовий у будь-який час прийти на допомогу. Проблем дуже багато, але в пошуку їхніх рішень ви не самі», – сказав міський голова старостам, яких відвідав у цей день.

Вам також може сподобатися

Нижньодніпровський національний природний парк включать до інвестиційного паспорта Херсонської МТГ
Молодь Херсона запрошують долучитися до розробки проєкту молодіжного простору

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X