Ігор Колихаєв – підрядникам: «За неякісне прибирання міста договори розриватиму»

Новини
👁 830

«Неробочий» понеділок міський голова Ігор Колихаєв розпочав з робочої наради. Запрошеними на неї стали підрядники, що виграли тендери на прибирання міста, зокрема – покіс трави.

«Я хочу, аби у нас із вами не залишилося непорозумінь: контроль за вами буде здійснюватися з усіх боків – профільного департаменту, інспекції з благоустрою, з мого боку і окремо з боку преси. Я проситиму журналістів пильно слідкувати за тим, як ваші підрядні організації виконують свою роботу», – попередив Ігор Колихаєв.

Особисту відповідальність за результат роботи підрядників голова поклав на профільного заступника Володимира Пепеля, директорку Департаменту міського господарства Херсонської міської ради Тетяну Серогодську та на Інспекцію з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Херсона.

«Відтепер зарплатня заступника, директора департаменту та начальника інспекції – в руках підрядників: у тому, як вони виконують свою роботу. За недбалість штрафуватиму всіх», – сказав міський голова.

На вимогу Ігоря Колихаєва підрядники користуватимуться агрометрами – приладами для вимірювання площі, аби уникнути суперечок щодо об’ємів підконтрольних територій; мають одягнути своїх співробітників у форму з назвою підприємства, аби містяни знали, з кого питати за результат; після покосу обов’язково збирати скошену траву та складати її у спеціальні пакети.

«За неякісне прибирання міста договори розриватиму миттєво», – резюмував Колихаєв наприкінці наради. А Тетяна Серогодська попередила: за невиконання умов договорів департамент накладатиме на підрядників госпсанкції, тобто позбавлятиме права брати участь у будь-яких тендерах протягом наступних 3 років.

Вам також може сподобатися

Біля ТРЦ “Салют” тимчасово не працює світлофор
20 червня – День медичного працівника

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X