Ігор Колихаєв: Перемігши себе одного разу, ви станете переможцями у житті

Новини
👁 763

Херсонський міський голова Ігор Колихаєв:

Мені хотілося б, щоб сьогоднішній день не закінчувався.  З його теплою херсонською весною, запахом зелені та потоком городян на вулицях.  У такі хвилини навіть не хочеться думати про те, що поряд війна, а за нами уважно спостерігають чужі очі.

Сьогодні ми запустили річкову навігацію і перші дачники поїхали до своїх «будинків для душі».  У місті працює громадський транспорт і повним ходом йде купівля-продаж на ринках, відкриваються кав’ярні і потроху приходять до тями магазини.  Вивозимо сміття, чинимо пориви, робимо городянам заміну вікон, вибитих після артобстрілів, упорядковуємо парки, приймаємо та розміщуємо біженців з інших населених пунктів, тримаємо на контролі бомбосховища, підвали та укриття… Але люди все одно їдуть, психологічно не витримуючи.  Ми намагаємося щосили, але з боку комусь може здатися, що все це у нас з вами виходить легко і просто.  Однак, це не так.

Сьогодні, спілкуючись з людьми на вулиці, найчастіше чув:

«Ми дивимося на вас і вирішили виходити з будинків. Не хочемо, щоби нас зламали!».

Сила духу є основою сильного організму.  Боріться з собою ті, хто боїться виходити з підвалів, незважаючи на те, що у місті відносно тихо.  Перемігши себе одного разу, ви станете переможцями у житті.  А саме це нам усім зараз і потрібне.

“Не читайте гидоти, яку про вас пишуть в інтернеті!  Це все брехня!» – кричить мені через дорогу симпатична пара херсонців.

Спасибі, мені приємно.

Вам також може сподобатися

У Херсоні працює громадський транспорт
Херсонський Водоканал видобуває воду виключно з артезіанських свердловин, а не з Дніпра, – наголошують на комунальному підприємстві

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X