Ігор Колихаєв: паралельно йде куди страшніша війна – інформаційна

Новини
👁 3K

Поставтеся дуже серйозно до того, що я зараз скажу. Крім того, що йдуть військові дії на землі та в небі нашої незалежної країни України, паралельно йде куди страшніша війна – інформаційна. Згубна вона тим, що бої за ваш розум не вщухають серед пропагандистів на хвилину.
За ці дні лише на своїй сторінці я забанив понад 500 облікових записів, які розповсюджують брехливу інформацію в коментарях під моїми постами. Те саме відбувається у кожній херсонській групі, на сторінках популярних херсонських людей. Будьте дуже пильні!
Акаунти без фото, хронік, закриті, занедбані і раптом реанімовані, що гинуть про Україну та Херсон – всі йдуть у безповоротний бан. Рекомендую те саме робити і вам. Чесним людям нічого боятися, відкриваючи свої профілі. А як уникнути інтернет-шахрайства та витоку персональних даних, якщо ви цього так боїтеся, – погугліть, як цього уникнути – про це професіоналами багато написано. Проведіть ‘генеральне прибирання’ у списках своїх інтернет-друзів, особливо якщо ви схильні додавати туди всіх поспіль.
Я закликаю і наполягаю: на час війни користуйтеся ТІЛЬКИ ПРОВЕРЕНОЮ інформацією, офіційними джерелами та аккаунтами відповідальних осіб. Я несу повну відповідальність за те, що пишуть на сайті, сторінці фейсбук та у телеграм-каналі Херсонської міської ради, міські сайти нам довіряють і теж беруть інформацію у нас. І, звичайно, я відповідаю за все, що з’являється тут, на моїй сторінці та мого авторства. Жодних інших сторінок я не веду і «по секрету» нікому нічого не розповідаю. У деяких херсонських групах та чатах ОСББ періодично з’являються якісь «заяви» від мене. Всі заяви я роблю або тут, на своїй сторінці, або на сторінках Херсонської міської ради. Перевіряйте, уточнюйте.
Наполягаю: хто не підписався досі, зробіть це зараз. Тому що це – важливо:
сайт ХМР: https://miskrada.kherson.ua/
сторінка у фейсбуці: https://www.facebook.com/khersoncouncil
канал у Телеграм: https://t.me/kherson_miskrada
Інформаційна війна – безкровний, але найпідліший і найшвидший спосіб «вбивства». Не ставайте її жертвами, бороніться правдою!

Вам також може сподобатися

АТ«Херсонобленерго» інформує про виконану роботу станом на 15 березня
Верховна Рада надала статус ветерана добровольцям Сил територіальної оборони ЗСУ

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X