Ігор Колихаєв: Особливу увагу приділити дитячим майданчикам

Новини
👁 524

Серед інших питань, що стосуються роботи ЖКГ, особливу увагу Херсонський міський голова розпорядився приділити дитячим майданчикам. Зокрема йшлося про майданчики, на які дуже багато нарікань від містян. Про це сьогодні Ігор Колихаєв і говорив на нараді з профільним заступником Володимиром Пепелем, в.о. директора й працівниками департаменту міського господарства, начальником інспекції з контролю за благоустроєм та санітарним станом міста, директором департаменту бюджету та фінансів.

«Звертаю вашу увагу на дві локації – проспект Текстильників і парк «Шуменський». Там розташовані дитячі майданчики, які відвідує велика кількість дітей. Обидва мають непривабливий стан, обидва не ремонтувалися дуже давно, й обидва знаходяться на балансі наших комунальних підприємств. Заходи щодо приведення цих об’єктів до ладу слід вжити негайно», – сказав Колихаєв.

Так, ігровий майданчик у парку «Шуменський» – на балансі КП «Парки Херсона», тим, що знаходиться на проспекті Текстильників, опікується КП «Гарантія». Міський голова розпорядився запросити до цієї роботи фахівців, які проінспектують обидві локації, дав завдання скласти кошторис і найближчим часом привести майданчики у належний стан.

На нараді також обговорювалися поточні щоденні питання щодо покосу, прибирання вулиць, поливу зелених насаджень, вивезення сміття тощо.

Вам також може сподобатися

У Корабельному районі тривають роботи з ліквідації бур’янів
До уваги херсонців! 5 серпня відбудеться позачергове засідання виконкому міськради

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X