Ігор Колихаєв: “Нові тролейбуси— зручні для всіх категорій пасажирів”

Новини
👁 271

Перший із 42 нових тролейбусів уранці 27 грудня прибув до Херсона. Наразі транспортний засіб проходить усі документальні та технічні процедури.

Нові тролейбуси — низькопідлогові, з кондиціонером у салоні та кабіні водія, сучасні та зручні для всіх категорій пасажирів.

– Після прибуття цілої партії електротранспорту, приїдуть представники виробника ТОВ “БКМ-Україна” та навчать наших водіїв та спеціалістів. До слова, водіїв наше МКП “Херсонелектротранс” запрошує на роботу. Будемо підвищувати їм зарплату — на цьому я наполягаю: за відповідальність треба платити добре. Більше того, після об’єднання цього КП з ХКТС і Міськсвітлом, усі водії пройдуть курс універсального водіння, стануть взаємозамінними для електро- та автотранспорту. Ми гідні найкращого. Головне – самим себе почати поважати та ставитись до Херсона, як до рідного дому. – наголошує Херсонський міський голова Ігор Колихаєв.

Нагадаємо, що 26 листопада міське комунальне підприємство «Херсонелектротранс» та ТОВ «БКМ-Україна» підписали договір на постачання 42 одиниць техніки, один з тролейбусів першої партії місто отримає до Нового Року, наступні чотири – в січні 2022 року.

Оновлення міського комунального транспорту відбувається за ініціативи Херсонського міського голови Ігоря Колихаєва у рамках співпраці з ЄБРР. Також МКП  «Херсонелектротранс» має отримати грант від ЄБРР у розмірі 1,5 млн євро на модернізацію контактної мережі.

Тролейбуси, на які очікує Херсон, обладнані автономним ходом на 100 метрів, кондиціонерами, розташованими у кабіні водія та салоні, електронною інформаційною системою, маршрутними покажчиками, автоматичним оголошенням зупинок та системою відеоспостереження.

Презентована українським виробником ТОВ «БКМ-Україна» модель екологічно чистого виду транспорту – тролейбуса, вперше виходить на ринок. Має удосконалений дизайн, оновлену світлотехніку, легко керується, не виділяє шкідливих речовин в атмосферу і оснащена всім необхідним для безпечного і комфортного переїзду на коротких відстанях.

Вам також може сподобатися

У Херсоні працюють над очищенням контактних мереж, аби відновити рух тролейбусів
У Херсонській громаді розчищають дороги від снігу

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X