Ігор Колихаєв: Ми вистоїмо і переможемо завдяки силі нашого духу!

Новини
👁 1K

Доброго суботнього ранку, моє Місто-герой! 🇺🇦

Коротко про головне.

З Водоканалом все гаразд, підприємство працює, ніхто його не захоплював. Ще раз кажу: довіряйте лише офіційним джерелам інформації, не розганяйте паніку та не лякайте одне одного.

Вчора нам вдалося завезти трохи інсуліну нашими трьома міськими лікарнями (Лучанського, Карабелеша, Тропіних). Нагадую, що найнеобхідніші препарати ви отримуватимете централізовано в медустановах. Ми взяли цю ситуацію під контроль. Інсулінозалежним із собою треба мати рецепт від ендокринолога. Докладніше все буде на сайті, фейсбуці та Телеграм-каналі Херсонської міської ради.

Продовжуємо разом із Херсонгазом, Обленерго та нашими КП працювати над відновленням постраждалих районів. Запасіться терпінням і розумінням: всі живі люди, не механічні роботи: дуже втомлюються, але все одно працюють самовіддано і сміливо.

Дякую нашим головам районів, старост, керівникам ОСББ, директорам КП та всім активним городянам, які у ці важкі дні зуміли взяти на себе відповідальність щодо організації та забезпечення наших городян найнеобхіднішим.

З паливом у місті велика напруга, економте.

Херсон молиться за Миколаїв. Усіх слів підтримки та захоплення стійкістю його городян буде мало. Але ми обов’язково допоможемо СПРАВОЮ, як тільки представиться така можливість.

Тримайся, Херсоне! Не втрачай своєї гордості та впертого характеру. Ми вистоїмо і переможемо завдяки силі нашого духу! 💪

Допомагайте одне одному.

Вам також може сподобатися

Адреси, де 12 березня херсонці зможуть придбати молоко
Учора комунальні служби прибирали магістральні та частко другорядні херсонські вулиці

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X