Ігор Колихаєв: Місто вживатиме найжорсткіших заходів до тих, хто обкрадає херсонців

Новини
👁 1K

На найжорсткіший контроль поставити доставку допомоги людям, які її найбільше потребують – таке завдання від міського голови отримали голови районних в місті рад. Дуже серйозну розмову сьогодні провів керівник Херсона Ігор Колихаєв із головами міських районів Наталією Черненькою (Корабельний район), Анатолієм Толокновим (Дніпровський район) та Андрієм Задніпряним (Суворівський район). Також у нараді брали участь заступниця міського голови Оксана Рукавішнікова та начальниця управління соцполітики міськради Олена Рузгіс.

«Нам доводиться зараз вирішувати не лише глобальні завдання щодо забезпечення міста найнеобхіднішим, але, виявляється, і вишукувати ворогів усередині міста серед своїх же містян! А я щиро вважаю, що всі, хто зараз спекулює, наживається та збагачується на наших труднощах – вороги Херсона! Ми знаємо тих, хто виносив на продаж яйця, курей та молочку, яку депутати, волонтери та працівники міськвиконкому під кулями доставляли до міста, аби безкоштовно роздавати людям. Обіцяю: я так цього не залишу й не подарую. Кожен відповість за свої вчинки», – попередив міський голова.

Ігор Колихаєв попросив голів районів посилити контроль над тими, хто покликаний роздавати продукти та медикаменти соціально незахищеним категоріям городян.

«Насамперед усю увагу направити на хворих, що не встають, самотніх людей поважного віку, людей з інвалідністю – тих, хто справді не може вийти в магазин чи на ринок, і кому не можуть допомогти рідні чи сусіди. Ми не в мирний час живемо. У країні війна! І це багато змінює як у наших підходах до роботи, так і рівень відповідальності самих містян», – сказав Ігор Колихаєв.

Міський голова дав чітко зрозуміти: за спекулянтство, мародерство та наживу на соціально незахищених містянах покарання буде дуже суворим. Місто вживатиме найжорсткіших заходів до тих, хто, користуючись ситуацією війни в країні, наживається на херсонцях.

Вам також може сподобатися

У Херсоні 21 березня на маршрутах працює 20 тролейбусів
Міський голова Ігор Колихаєв звернувся до херсонців

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X