Ігор Колихаєв містянам про маршрутки: «Я буду спиратися на ваше рішення»

Новини
👁 1K

Міський голова Ігор Колихаєв розповів на своїй сторінці у фейсбуку про ситуацію з маршрутками.

«Нам удалося випустити на лінії частину наших комунальних автобусів. Пустили найважливішими маршрутами, там, де тролейбуси не впораються. АЛЕ. Ситуація дуже тяжка. Ціни на паливо ви бачили. На свердловині ми не сидимо, тому купуємо його так само, як і ви. Виходячи із цих видаткових, підняли ціну на проїзд до 10 гривень. По «десятці» автобуси працюють кілька днів, але ми бачимо, що таким чином виходимо ледь-ледь «у нуль», – написав міський голова.

Крім того очільник міста від імені всіх містян подякував водіям, які працюють на комунальному підприємстві, за те, що вони погодилися попрацювати безоплатно, доки міська влада не зможе «вирівняти» ситуацію з грошима.

Також Колихаєв попередив: коли він говорить про економічну катастрофу, що насувається, то не жартує.

«Коли я прошу підприємців запускатись у роботу: торгувати, купувати, вести будь-який легальний бізнес, то роблю це не просто так. Грошей у бюджеті практично немає, бо місто зупинилося. Тож загалом ситуація така: якщо ви зможете їздити за такою ціною, автобуси ходитимуть. Якщо ціна непідйомна, отже, звернемо ці поїздки. Я спиратимуся на ваше рішення. Висловлюйтесь», – запропонував мер.

Судячи з коментарів на сторінці міського голови, херсонці переважно підтримали це нововведення.

Вам також може сподобатися

Доброго дня! Ми з України!
МОЗ закликає аптечні мережі не підвищувати ціни на лікарські засоби

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X