Ігор Колихаєв: «Херсонський планетарій має стати освітнім і туристичним магнітом»

Новини
👁 375

4 серпня міський голова Херсона зустрівся із представниками власника будівлі херсонського планетарію товариства «Знання» України та Херсонського державного університету.

– Херсону потрібен сучасний планетарій як важливий елемент освітньої та культурної інфраструктури. Він має стати ще одним магнітом, який привабить до міста як туристів, так і науковців. Місто повністю підтримує цю ідею. – зазначив Ігор Колихаєв.

Голова правління товариства, член-кореспондент НАПН України Василь Кушерець, заступник голови правління товариства Анатолій Мороз презентували Ігорю Колихаєву, секретарю міської ради Галині Луговій, в.о. заступника міського голови Сергію Циганку свою концепцію майбутнього розвитку установи. За основу пропонують взяти досвід столичного планетарію, який працює щоденно, став місцем не лише відпочинку, а й проведення мистецьких заходів.

Чверть століття тому колектив херсонського планетарію взяв об’єкт в оренду. І всі ці роки вів просвітницьку, наукову роботу, знайомив дітей, молодь та людей більш старшого віку із астрономією.

Анатолій Мороз запропонував проводити у будівлі планетарію уроки для старшокласників, влаштовувати цікаві та сучасні програми для дітей. За його словами, вже є спеціальне програмне забезпечення та обладнання, яке дозволить проводити у закладі сучасні шоу для херсонців.

За словами ректора Херсонського державного університету Олександра Співаковського, навчальний заклад пов’язує з товариством «Знання» багаторічна співпраця. У перспективі науковці вишу зможуть надавати методичну допомогу у розробці сучасних інтерактивних освітніх програм для глядачів планетарію.

Наступним етапом співпраці стане обговорення та робота над планом спільних дій представників товариства «Знання» та міської влади Херсона.

Вам також може сподобатися

У Херсонській міськраді працюють над новим порядком розробки фінпланів комунальних підприємств
Де КП «Херсонміськсвітло» виконувало роботи сьогодні

Новини міста

Головне за місяць

Меню
X
X